Dane techniczne:

Dł. kadłuba: 10,25 m
Szerokość: 3,28m
Zanurzenie: 1,75 m
Wys. masztu: 13,50 m
Pow. żagli: 48,06 m2
Grot:20,41 m2
Fok:23,65 m2
Genua:35,25 m2
Max. wys. w kabinie 2,20 m
Balast:1814 kg
Waga jachtu:5171 kg
Zbiornik wody:150 l
Zbiornik paliwa:100 l
Ilość kajut:2
Liczba koi:7
WC:osobno
Załoga:do 7 os.

Silnik: Volvo md2B 25 HP Diesel

Tratwa ratunkowa 8 os.

PUEBLO

Jacht zaprojektował Michael Dufour a stocznia Dufour Yachts wykonała projekt.  Jednostka prezentuje się bardzo dynamicznie, tak też pływa i jest bardzo zwrotna dzięki sterowi w postaci rumpla.
Szerokie przejścia boczne oraz płaska nadbudówka umożliwiają bardzo sprawne poruszanie się po pokładzie. Długość 10,25 m  oraz szerokość 3,30 m dają wiele przestrzeni na pokładzie, wysokie burty potęgują poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniają maksymalny komfort w środku jachtu.
Wysokość stania 2,20 m oraz świetny projekt wnętrza sprawiają, że z przyjemnością przebywa się pod pokładem. Obszerny salon z dużym stołem i barkiem po środku umożliwia swobodne biesiadowanie jednocześnie całej załodze. Kuk w kambuzie może czuć się niemal jak w domu. Bardzo użyteczny barek oddzielający salon od kambuza zapewnia komfort podczas przygotowywania posiłków  i jest też świetną spiżarnią, mogącą pomieścić zapasy na wiele dni. Najbardziej wyczerpani członkowie załogi zawsze moga znaleźć spokój  w odzielonej podwójnymi drzwiami koji dziobowej dla dwóch osób. W salonie znajdują się 4 dalsze miejsca do spania. Na przeciwko kambuza znajduje się szeroki, wygodny pulpit nawigacyjny oraz obszerna hundkoja. Toaleta znajduje się w dużym osobnym pomieszczeniu. W tym przedziale jest także obszerna szafa z półkami. Wnętrze wykończone jest w pięknym machoniu.
Jacht zasilany jest dwoma akumulatorami, z których jeden służy wyłącznie do startu silnika a drugi obsługuje oświetlenie wewnętrzne  i zewnętrzne, pompę wody, pompę zenzową oraz całą elektronikę. Jacht posiada rollfock. Wyposażony jest na żeglugę śródlądową jak i morską przybrzeżną

Wyposażenie:

rolfok, fok, fok sztormowy, sztywny sztag, nowy grot z możliwością refowania i lazy jackiem, reling, drabinka zaburtowa, oświetlenie wnętrza, zlewozmywak, pełne wyposażenie kambuza, kuchnia gazowa 2-palnikowa, elektr. pompka wody, duża kompresorowa lodówka w zabudowie, ogrzewanie elektryczne 230 V, toaleta zaburtowa z umywalką, zbiornik paliwa 80 l, zbiornik na wodę 150 l, UKF LOWRANCE Link-5 z DSC, kompas, echosonda, GPS LOWRANCE Elite-4m HD z mapą elektorniczną, Tablet z GPS z mapą elektoniczną NV Verlag 2021, pomoce nawigacyjne, locje i aktualne mapy, 2 akumulatory, prostownik z pełną automatyką ładowania, gniazda 12 V oraz 230V, radio z CD i MP3, sprayhood, stolik w kokpicie, środki ratunkowe, tratwa ratunkowa atestowana 8 osobowa, apteczka, ręczna i elektryczna pompa zenzowa, samoster Rynmarine ST2000, skrzynka z narzędziami.

Ubezpieczenie:

OC, JachtCASCO

Port Macierzysty:

Centrum Żeglarskie, 53.3974042, 14.6356397
ul. Przestrzenna 21, 70-800 Szczecin, Jezioro Dąbie.
Na terenie strzeżonej mariny znajduje się parking.
Rozpoczynamy czarter w Szczecinie.
Istnieje możliwość odpłatnego transferu jachtu do innego portu.

arrow
arrow